UWAGA! W związku z dużą rotacją towaru na magazynie, przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny celem potwierdzenia dostępności asortymentu

HurtowniaOpon24.com - Telefon510 347 053  HurtowniaOpon24.com - Telefon Stacjonarny  22 608 03 51

 

Informujemy, że prowadzimy również skup opon (pojedynczych sztuk lub kompletów) oraz felg aluminiowych i stalowych.

Producenci
Przechowalnia opon Warszawa

Nie masz miejsca, aby przechować sezonowe opony do swojego samochodu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Większość kierowców korzysta obecnie z dwóch kompletów opon – tych przeznaczonych na okres letni oraz tych na zimę. Nie każdy właściciel samochodu dysponuje jednak odpowiednią przestrzenią, która będzie odpowiednia do przechowywania niepotrzebnego obecnie kompletu.

Jeśli także nie masz miejsca, aby przechować opony, skorzystaj z naszej usługi – prowadzona przez nas przechowalnia opon to najlepsze miejsce, aby zmagazynować ogumienie w odpowiednich warunkach!

Przechowalnia opon – Twoje opony we właściwych rękach

Aby opony samochodowe mogły zachować swoje właściwości, muszą być przechowywane zgodnie z zasadami określonymi przez producenta. Duże znaczenie mają między innymi sposób ich ułożenia, temperatura, poziom nasłonecznienia, wilgotności, a także czystość miejsca magazynowania.

Nasza hurtownia dysponuje nowoczesnym magazynem przeznaczonym do przechowywania opon – dzięki temu możesz mieć pewność, że nie będą one narażone na niebezpieczne dla nich czynniki i będą mogły służyć jak najdłużej.

Nasza przechowalnia opon w Warszawie zapewnia również bardzo atrakcyjne ceny – u nas za zmagazynowanie ogumienia możesz zapłacić jeszcze mniej niż u konkurencji!

Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu telefonicznego – odpowiemy na wszystkie z nich wyczerpująco.

Profesjonalna przechowalnia opon Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl